Kurumsal

Firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetler;

Çadır olarak; Kamp Çadırı, Kamyon Çadırı, Yayla Çadırı, Mühendislik Çadırı, Pazar Çadırı, Taziye Çadırı, Kermes Çadırı imalatı, montaj ve bakım çalışmaları yapılmaktadır. İstenilen renk ve ölçülerde kişiye özel tasarımlarımız mevcuttur.

Tente olarak; Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kamelya Yapımı, Kış Bahçesi, Araç Tentesi, imalatı, montaj ve bakım çalışmaları yapılmaktadır. İstenilen renk ve ölçülerde kişiye özel tasarımlarımız mevcuttur.

Branda olarak; Oto Branda, Yük Taşıma Kasa Brandaları, Fabrika İçi Alan Bölme, Şemsiye, Gölgelik Sistemleri imalatı, montaj ve bakım çalışmaları yapılmaktadır. İstenilen renk ve ölçülerde kişiye özel tasarımlarımız mevcuttur.

Çakır Branda olarak çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek Branda, Tente ve Çadır sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmaktayız.

Çakır Branda olarak 1997’den bu yana Osmangazi başta olmak üzere Bursa’nin bir çok ilçesinde hizmet vermekteyiz. Firmamızda kendi imalatlarımız ürün satışları gerçekleşmektedir. Firmamız olarak müşteri odaklı çalıştığımız için hizmet öncesi ve sonrasına önem vermekteyiz. çadır, tente yada branda montaj kurumu yanı sıra her türlü bakım, onarım çalışmalarını da Çakır Branda olarak üstlenmekteyiz.

Teknolojiyi takip ederek her zaman kendini yenileyen firmamız, belli kalıplar içerisinde kalmadan, günceli takip ederek, kalite ve işçilikten ödün vermeyerek zamanında işi teslim ederek, yaptığımız işin arkasında durarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çakır Branda olarak siz değerli müşterilerimiz için 17 yılı aşkın mesleki birikimimizde, hep daha mükemmeli yapmak için çalıştık ve çalışmaktayız.

Tır-Kamyon-Kamyonet Branda Sistemleri, Mafsallı tente sistemleri, körüklü tente, sabit tente sistemleri, Mekanlarınızın komple branda ve tente ile kapanmas ( halı saha, fabrika, atölye, dinlenme tesisleri vb.), çift taraflı açılır tente sistemleri, çadır imalatı, plaj şemsiyeleri, tüm gölgelikler ve Yük taşıma kasa brandaları ile hizmetinizdeyiz.

Firmamız olarak yaptığımız işlere o kadar güveniyoruz ki gerek ürün gerekse işçilik olsun garantisini veriyoruz.